HeLiS
Handel en Logistiek in Sierteeltproducten
Product informatie
Wat is het?
HeLiS is software. Speciaal ontwikkeld voor de ondersteuning van het complete bedrijfsproces van de groothandel. Denk hierbij aan inkoop, verdeling, orderverwerking, voorraadbeheer en facturering van de producten. Met andere woorden, het complete logistieke proces vanaf inkoop tot en met de facturering.
Natuurlijk wordt uit alle gegevens de juiste informatie gefilterd om over overzichtelijke managementinformatie te beschikken.
Het softwarepakket bestaat uit modules, er hoeft alleen betaald te worden voor de functionaliteit die nodig is. Het totale pakket omvat alle functionaliteit voor de professionele groothandel.
HeLiS is ontwikkeld om in een 'standaard', op Windows gebaseerd netwerk gebruikt te worden.
Voor wie is HeLiS bedoelt?
Dit softwarepakket is speciaal ontwikkeld voor de bloemengroothandel. Dit kunnen export/import, cash & carry of 'standaard' groothandelsorganisaties zijn.


